26.08.2020

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż z powodu działań mających na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, odwołujemy tegoroczną Giełdę biletów oraz Konkursy - pamiątek i wiedzy.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

8.05.2020

W roku 2020 r. obchodzimy 110. rocznicę uruchomienia zajezdni Brus. Z tej okazji przygotowaliśmy wystawę poświęconą historii tego niezwykłego obiektu. Niestety z powodu pandemii COVID19 nasze Muzeum pozostaje niedostępne dla zwiedzających.

W związku z tym naszą najnowszą wystawę udostępniamy w wersji elektronicznej: 110 LAT ZAJEZDNI BRUS.

Życzymy udanego - wirtualnego - zwiedzania!

24.03.2020

W świetle ostatnich wydarzeń zmuszeni jesteśmy PRZEŁOŻYĆ XIX Ogólnopolski Zjazd Kolekcjonerów Biletów, zaplanowany na 4 kwietnia 2020 r.

O wyznaczonym kolejnym terminie poinformujemy w osobnym komunikacie.

Szanowni Państwo!

W związku z działaniami mającymi na celu minimalizację ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, Muzeum Komunikacji Miejskiej MPK-Łódź od dnia 11 marca 2020 r. do odwołania pozostanie niedostępne dla zwiedzających.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.